ÇİFT KATLI PREFABRİK EVLER

      Çoğu aile hızlı genişleyen aileler ve beklenmedik durumlar karşısında betonarme evlerini değiştirmek ve yeni evler almak zorunda kalıyor. İki katlı prefabrik konutlar içinde ise kolaylıkla plan değişikliği yapılabiliyor ve bu sayede aileler istedikleri gibi eve yerleşebiliyorlar. Prefabrik evlerin iyi projelendirilmiş olması çok önemlidir. Genişlik ve ferahlık hissini iyi projelendirilmiş bir iki katlı prefabrik ev planı ile elde edebilirsiniz. Bu nedenle prefabrik bir ev almadan önce çok iyi inceleyip karar vermelisiniz.
Çift Katlı Prefabrik Evler, her koşulda dayanıklı ve birçok meydana gelebilecek afet gibi durumlarda sağlam ve dayanıklı olarak Knt Prefabrik kalitesi ile inşaa edilmektedir. Yaz, kış tüm iklim koşullarına uygun iki katlı prefabrik evleri firmamız olarak bütçenize uygun çözüm planlarımızla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.      Bizimle iletişime geçmeniz halinde konusunda deneyimli personelimizden teknik detaylar ile ilgili destek alabilirsiniz.

     Knt prefabrik; dublex konutlarda modern kat planları heyecan verici iç özellikleri ve çarpıcı dış görünümleriyle müşterilerine farklı tasarımlar sunmakta, isteğe bağlı olarak bireysel ihtiyaçları karşılamak için tasarımlar da değişiklik yapılabilmekte ve müşterilerimizden gelen taleplere göre özel tasarımlar hazırlanabilmektedir.
İki Katlı Prefabrik Konutlarda kullanılan malzemeler sağlığa zararla herhangi bir madde içermemekte ve son teknolojiler kullanılarak yüksek kalitede üretilmektedir.
Call Now ButtonFiyat Almak İçin
× Canlı Destek