MODÜLER KABİN

    Modüler yapısı, kamyon ile taşınabilirliği birden çok farklı mekanda uzun yıllar boyunca kullanımına imkan veren sağlamlığı modüler metal kabin olan konteyner kullanımın en büyük avantajıdır. Modüler Kabin Sistemleri, cam elyafı ile güçlendirilmiş polyester panellerin arasına poliüretan köpüğün enjekte edilmesi ve sertleştirilmesi yöntemi ile (sandwich system) üretilmektedirler. Bu özellik sayesinde, mükemmel ısı ve ses yalıtımı garanti edilirken, su geçirmezlik ve kire karşı yüksek direnç elde edilmektedir

     Dar mekan bufe tercihleri için ideal kullanım özelliğine sahiptir. Kent meydanları ve caddelerde gazet satış, ekmek satış amaçlı kullanılırken stadlarda kart ve kombine satış kabini olarak tercih edilmektedir.
     Mobo modüler kabin sistemi veya piyasada bilinen başka adlarıyla; kompozit kabin,fiberglas kabin, polyester kabin, sandwiç panel kabin,baraka,kulübe,güvenlik kulübesi, security kabin, zırhlı kabin, şantiye kabini, polietilen kabin, kolay kabin, site girişi danışma kabini, demonte kabin, büfe kabini, soyunma kabini, kulübe,fiber kabin, beyaz kabin, safter kabin gibi adlarla anılabilir ve karşımıza çıkabilir.
Call Now ButtonFiyat Almak İçin
× Canlı Destek