KONTEYNER EV

     İnsanların ev veya farklı alanlarda konaklama ihiyacı yüksek maliyetleri buluyor. Binlerce metreküp beton, tonlarca demir kullanılan en basit binalar, aynı zamanda çevreci yaklaşımlardan da uzak kalmaktadır. Günümüzde hem felsefi hem de ekonomik olarak beton binalara alternatif niteliğinde konteyner ev kullananların sayısı artıyor. Kentin içinde yapılması zor olsa da özellikle kent dışında ya da yazlık bölgelerde konteyner ev, son derece akıllı binalara dönüşebiliyor.
     Knt Prefabrik olarak sunmuş olduğumuz konteyner evler, farklı amaçlarla kullanıma olanak tanımaktadır. Siz de bir konteyner ev satın alarak ihtiyaçlarınızı en hızlı ve en uygun maliyet ile karşılayabilirsiniz.

    Taşımacılık sistemi içinde güvenli ve hasarı önlemek amacıyla üretilen konteynerlar, bugün ofis, yatakhane, güvenlik gibi barınma ihtiyaçlarının yanı sıra yaşam alanları için de iyi bir alternatif durumunda. Kolay kurulabilir, taşınabilir, düşük maliyetli ve depreme dayanıklı olan konteynerler, ayrıca son derece sağlam. Konteyner ev üretimi yapan firmamız özel ölçülere uygun ihtiyaçları karşıladığı gibi aynı zamanda standart ölçülerde konteyner satışıyla da hizmet vermektedir.
     Bizimle iletişime geçmeniz halinde konusunda deneyimli personelimizden teknik detaylar ile ilgili destek alabilirsiniz.
Call Now ButtonFiyat Almak İçin
× Canlı Destek